x Moje Sb♥ x

Vysvětlení pro SB

4. září 2008 v 14:38 | barbus446
Caawte .. nho, prostě jsem byla na dovolené, tak proto jsem tady nic nedávala...ale hlavně se omlouvám sb, že jsem jim teď nepsala, jelikož je škola, tak nestíhám a moje volné chvíle (kterých je málo) nechci trávit u počítače...někde venku, s kámoškama...tak proto, pp :-*

SBé oběhnuty :o)

11. dubna 2008 v 11:32 | barbus446
Před chvílí sem oběhnula všechny Sbéčka..celkově sem napsala 51 komentářů..Uff :o) Ještě píšu že včera přibyli tyhle odkazy♥↓

Happy-ok
Fashion*
Teenka4Girl
LentyllQa
Berushka112
Andrea
sweethlanka

..a to je vše :o) To jsou teda nové SB..

SB: Please, I'm sorry..

5. dubna 2008 v 11:08 | barbus446
Ahoj..Tímhle článečkem by jsem se chtěla omluvit mít (bez xary) 46. SBéčkům že jim nepíšu komentáře..:o( Ale jde mě to jen čas od času, protože vždycky napíšu komentář a ono to nejde odeslat..:o( Tak nic, budu se snažit co nejvíc aby to šlo..Tak fakt I'm sorry - :o)

Hm?Mno jo..

1. února 2008 v 12:40 | barbus446
ALOHA..

Mluvím k trsátku.To,co jsem jí chtěla říct sem jí napsala na blog..Sami dobře víte,že vždycky na blog(sem) napíšu,že se omlvouvám Sbčkám♥ že nepíšu komenty,protože jako napsat čtyřiceti lidem když vám jede hroozně pomalu net je fakt dřina!!Hele,trsátko,je to tvoje chyba.Byly jsme spolu spřátelený už od té doby,když jsi měla blog leonz.blog.cz,a to až do téhle doby.Ale ty jsi se naštvala že jsem ti nepsala komenty,ale kdyby jsi na můj blog každodenně chodila,a četla články,zjistila by jsi proč jsem ty komenty nepsala..!Takže..Chtěla jsi to ty,trsátko.Napsala jsi,že si mě mažeš s Sbček♥,a chtěla jsi to,přála sis to,tak to udělám.Je mě toho líto,protože na tvůj blog chodím ráda, a taky že chodit budu,a to neustále!!Vím,že řešit tady moje a trsátka problémy je podle vás ,,ujetý",ale mě to tak jako nepřipadá.je to věc která se týká všech mích Sbéé♥.Protože když is někdo něco přeje,musím to udělat,i kdyby sem nechtěla.To je něco jako kdyby sem si dala do SB někoho,kdo mě za SB vůbec nechtěl,takže tak..Doufám že si tohle čteš,jestli jo,napiš k tomu svůj názor,protože já o nározy ostatních stojím,totiž,má na to každý právo..!!!!Sry..

SB: Mám ještě spřátelovat?

14. ledna 2008 v 13:23 | barbus446
Hoyík,tak sem zase dávámněco o Sbčkách♥.Mám totiž nápad,že by sem už asi nespřátelovala,mám Vás(sb) přece jenom 36,a to je jako na mě fakt mocz,abyste si pak nestěžovaly že nepíšu komentíky.Newím,jestli si mám nechat jenom nejoblíbenější Sbčka,a ostatní smazat,ale to asi ne-e.

↓CLICK NA CELÝ ČLÁNEK↓

SB: pravidla..!

13. ledna 2008 v 17:39 | barbus446
Tak mě napadlo že sem dám pravidla pro moje Sb♥.Jsou pro všechny stejná,nejsou z žádnými vyjímkami,takže tak mno...

1)Musíš napsat aspoň dva komentáře za týden!
2)Stačí když se zapojíš třeba do něáké bleskovky!
3)Musíš kopírovat pouze se zdrojem,i když si Sb..!
4)a toto platí i pro mě..!
5)To znamená,že kolik vy mě napíšete komentářů,tolik já Vám,a naopak...

Tak doufám že je budete dodržovat..Kdyžtak seznam mích všech Sb seřazených podle oblíbenosti najdete Zde. :)

SB: pročištění

6. ledna 2008 v 15:02 | barbus446
Tak sem se rozhodla udělat takové malé "pročištění" SB...Je mě doopravdy líto těch,které si smažu,a u jednoho Sbčka byste to ani nečekali,ale je to tak..Sb,doporučuji přečíst,abyste věděli,jak na tom ste..
  1. Jako první Sb mažu Adaeru-s oblíbených stránek napořád
  2. Druhou mažu Wiki-také napořád
  3. Dál, jako třetí mažu vendulku-jak by smet
  4. A te´d..to toho člověka bude bolet,je to XaraT9-nemažu jí napořád,ale jenom do té doby,dokuď si nenajde svůj styl blogování,a nenapí šepár komentů,když to splní,vrátím ji.
A už nemažu nikoho..U XaryT9 mě to nejvíc bolelo,protože jí mám ráda!Ale Xaro,neber si to osobně,protože tohle je blogařský svět,a ne realita..Zatím pHáčko

::: Ba rb us 446 :-* :::

SB: seznamek

5. ledna 2008 v 17:59 | barbus446
Vysvětlivky:

0.1-největší lásky
0.2-dobří kámoši
0.3-občas sem zajdou
0.4-nechodí sem,a nepíšou komentáře
_______________

SB:

0.1- AdiO_GirL,XaraT9,SniCkerSka,Clarita,Trsátko,Wendy...
0.2-Mrs_BarushQa*,LízátQo,ŠášulinQa,Zuzka a Domča,Onička,Misa.Cool
0.3-Berushka112,Breberka,K&velig,PusssinQy,Terkáček
0.4-vendulka,Wiki,Adaera,Andrea
 
 

Reklama