velká láska 3.díl

27. července 2007 v 21:03 | barbus446
mno,a jak jsem říkala,dveře mě přivřeli ohoz.Trvalo to ani ne 20. minutek a byly jsme tam!!!!!Kdyby někdo nevěděl jak nebo co ten klub je nebo jak vypadá,juk na něj :D
Tak,taxík nám zastavil přímo před vchodem do baru,a já byla napnutá co bude potom,když už to dneska zašlo tak supa daleko :DPardon že teď trochu mluvím jako puberťák,ale já jsem se asi vrátila do "mládí".vystoupily jsme z toho taxi,a šli ke vchodu.
Bill jse mě zeptal jestli si nechcu zatancovat,a já řekla:že váháš!!Tak jsme tam tancovali,a bavily sme se.Při hluku hudby byla řeč slyšet jen zřídka a tak pověděl,až skoro asi studem zašeptal.:víš že se mě trochu líbíš,Bohužel,já ale skoro nic neslyšela,a tak jsem řekla.:Hm...cože???On ale řekl,no vlastně nic.
Tančily jsme skoro hodinu,poprosil DJe,o ploužák.DJ tam hodil romantickou hudbu,a on mi zašeptal:miluji Tě!!!!!A já jemu:já tebe taky.A pak mě políbil.Ach můj bože!Můj první "velký" polibek!!
Tak tam samozřejmě polovina lidí na nás čuměla, jako kdyby nikdy neviděli žádný zamilovaný lidi.pak Bill z rozčilením ale srandovně řekl:Jdeme někam na klidné místo kde na nás nikdo nebude "civět".Tak jsme se zeptali hostesky kde je terasa,a ona nám řekla:Rovně,pak doleva,a jste tam.my:děkujeme.a hosteska dodala:dáte si něco na pití?Bill:a víte že i ano?A co jestli se můžu zeptat?!láhev bílého vína,ročník 1985,vinný sklep Salissbury.Ano pane,hned to bude.
tak jsme se posadily ke stolu číslo 6,a chvíly si povídaly.byla už noc,my jsme tam byly až do rána.A pily jsme víno,a povídali si,a dokola.jenže už bylo 5.00 ráno,a tak jsem řekla že už radši pojedeme,ne,A Bill souhlasil.Já jsem si říkala:on snad neumí říct "ne"
Tak jsem šla zavolat taxi.Taxi služba:Ano prosím?Já:No,dobrý den,já bych potřebovala odvoz pro dvě osobi od klubu Krypta.Taxi služba:OK,hned tam budem.Já:tak naschle.Taxi služba:naschle.Ale pak.....
-Pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama